Sběr papíru

Naše třída získala 1. místo ve sběru papíru. Vím, že velkou zásluhu na našem umístění mají rodiče, kteří dětem se sběrem pomáhají a zařizují potřebný odvoz i zdroje.

Chtěla bych rodičům poděkovat za aktivitu. V naší třídě se také umístili hned čtyři žáci mezi  deseti nejlepšími sběrači ve škole. Nejvíce papíru - přes 1300 kg - přivezli Dobrovolní. Michalka se tak stala vítězkou i mezi dětmi ze školy.

I další Matěj Agafonov, Simona Pavlíčková a Dominik Beneš se umístili mezi deseti nejlepšími sběrači a dostali malý dárek a poukaz na odběr zboží v hodnotě 300,- a 100,- Kč.

Odměnou pro všechny byl čokoládový dort, který jsme si spravedlivě rozdělili. Dostali všichni, potože také všichni z naší třídy přinesli papír. Dortík byl výborný, některé děti i kousek schovávaly pro rodiče.

Peníze ze sběru papíru budou použity na letní pobyt v Biskupicích.

Ještě jednou děkuji všem rodičům za pomoc.

1. místo ve sběru papíru

Naši nejlepší sběrači